Nejlepší webhosting
Partneři

Tvorba webových stránek, která vám pomůže proniknout na internetu.

Výklad karet Tarot osobně i online.

Jazyková škola

Svěřte se do rukou profesionálů jazykové školy Miramare.

Hodinový manžel Praha smontuje, donese, zařídí.

Tarot nebo také Tarotové karty jsou  určeny pro výklad karet, přičemž klasická sada obsahuje celkem 78 listů – 22 velkých arkán zamilovani-tarot(tzv. trumfů) a 56 malých arkán.

Hlavním srdcem celého tarotu je Velká arkána, která formou symbolických obrazů popisuje nejen lidské charakterové typy, ale také jejich základní vzorce chování a v neposlední řadě také životní stádia, kterými za život projde většina lidí. Podrobnostmi jednotlivých životních stádií, kterou vám Velká Arkána odhalí, se pak podrobněji zabývá 56 karet malých arkán.

Výklady s tarotovými kartami fungují trochu jinak, než je tomu například u karet mariášových. Je třeba vědět, na co se ptát, neboť otázky kladené kartám, kladete svému podvědomí. Také vědomí se zcela soustředí na otázku. Pro porozumění kartám je důležitá spontánní reakce, ta která je okamžitá, první.


Pokud se chcete naučit Tarotové karty sami vykládat, pak se určitě přihlašte na některý z našich kurzů tarotu.

O lektorovi Lucie Šestáková

Redakčním systémem WordPress se zabývám více jak 3 roky. Specializuji se na kompletní tvorbu webových stránek a to včetně SEO optimalizace a copywritingu. Jako administrátor spravuji několik blogů, jsem autorkou poslední knihy o WordPressu s názvem WordPress - vlastní web bez programování.